Цягнік
608 Брэст  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:52
Платформа: 2
Пуць:
647 Гомель  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:57
Платформа: 2
Пуць: 2
6114 Маладзечна  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
11:14
Платформа: 1
Пуць: 22
7316 Беларусь  — Мінск
Гарадскія лініі
11:23
Платформа: 1
Пуць: 24
7207 Рудзенск  — Мінск
Гарадскія лініі
11:30
Платформа: 2
Пуць: 3
630 Гродна  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
11:32
Платформа: 3
Пуць:
7275 Смалявічы  — Мінск
Гарадскія лініі
11:43
Платформа: 2
Пуць: 2
6116 Гудагай  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
11:44
Платформа: 1
Пуць: 23
669 Гомель  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
11:50
Платформа: 4
Пуць: 8
736 Брэст  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі бізнэс-класа
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
11:50
Платформа: 5
Пуць: 11А
7005 Барысаў  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
11:57
Платформа: 3
Пуць: 6
360С Адлер — Калінінград Пас Паўднëвы
Міжнародныя лініі
Дні курсіравання: па няцотных
Прыб Стаянка Адпр
  • Адлер
    14:06
  • Хоста
    14:18
    14:20
    2 хв
  • Сочы
    14:40
    14:49
    9 хв
  • Лао
    15:15
    15:34
    19 хв
  • Лазараўская
    16:17
    16:19
    2 хв
  • Туапсэ-Пас
    16:59
    17:11
    12 хв
  • Беларэчанская
    20:46
    21:45
    59 хв
  • Каўказская
    00:28
    01:00
    32 хв
  • Ціхарэцкая
    01:55
    01:58
    3 хв
  • Растоў-Галоўны
    06:26
    06:45
    19 хв
  • Новачаркаск
    07:43
    07:45
    2 хв
  • Шахтная
    09:03
    09:05
    2 хв
  • Сулін
    09:37
    09:39
    2 хв
  • Зверава
    10:01
    10:03
    2 хв
  • Ліхая
    10:32
    10:51
    19 хв
  • Каменская
    11:18
    11:20
    2 хв
  • Мілерава
    12:15
    12:17
    2 хв
  • Куцейнікава
    13:07
    13:09
    2 хв
  • Росашь
    14:55
    15:10
    15 хв
  • Еўдакава
    16:09
    16:11
    2 хв
  • Ліски
    16:50
    16:55
    5 хв
  • Варонеж 1
    19:02
    19:55
    53 хв
  • Касторная-Курская
    22:30
    22:35
    5 хв
  • Курск
    01:57
    02:43
    46 хв
  • Курчатаў
    03:42
    03:44
    2 хв
  • Льгов-Кіеўскі
    04:32
    04:50
    18 хв
  • Дзмітрыеў-Льгоўскі
    06:22
    06:40
    18 хв
  • Комарычы
    07:28
    07:38
    10 хв
  • Наўля
    08:32
    08:34
    2 хв
  • Бранск Арлоўскі
    09:35
    11:19
    1 г 44 хв
  • Жукаўка
    12:26
    12:33
    7 хв
  • Дуброўка
    12:59
    13:04
    5 хв
  • Рослаўль 1
    14:22
    14:34
    12 хв
  • Пачынак
    15:26
    15:29
    3 хв
  • Смаленск
    16:29
    17:04
    35 хв
  • Орша Цэнтральная
    18:22
    18:39
    17 хв
  • Барысаў
    20:17
    20:20
    3 хв
  • Мінск Пасажырскі
    21:25
    21:50
    25 хв
  • Маладзечна
    22:53
    22:55
    2 хв
  • Смаргонь
    23:22
    23:24
    2 хв
  • Ашмяны
    23:43
    23:45
    2 хв
  • Гудагай
    00:02
    00:42
    40 хв
  • Кяна
    00:01
    01:01
    1 г
  • Вільнюс
    01:33
    01:38
    5 хв
  • Кібартай
    03:55
    04:55
    1 г
  • Чарнышэўскае
    06:01
    06:41
    40 хв
  • Несцераў
    06:56
    06:58
    2 хв
  • Гусеў
    07:24
    07:26
    2 хв
  • Чарняхоўск
    07:46
    07:50
    4 хв
  • Гвардзейск
    08:29
    08:31
    2 хв
  • Калінінград Пас Паўднëвы
    09:08