Цягнік
6917 Асіповічы  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
13:24
Платформа: 3
Пуць:
7322 Ждановічы  — Мінск
Гарадскія лініі
13:40
Платформа: 4
Пуць: 8
761 Орша  — Мінск
Рэгіянальныя лініі бізнэс-класа
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
13:43
Платформа: 2
Пуць: 2
93 Адэса  — Мінск
Міжнародныя лініі
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
13:44
Платформа: 2
Пуць: 3
7324 Беларусь  — Мінск
Гарадскія лініі
14:30
Платформа: 1
Пуць: 22
6919 Асіповічы  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
14:33
Платформа: 6
Пуць: 13
7209 Рудзенск  — Мінск
Гарадскія лініі
14:45
Платформа: 2
Пуць:
103Н Навасібірск-Галоўны — Брэст Цэнтральны
Міжнародныя лініі
Дні курсіравання: па пн
Прыб Стаянка Адпр
  • Навасібірск-Галоўны
    00:07
  • Барабінск
    03:33
    03:56
    23 хв
  • Возера-Карачынскае
    05:01
    05:06
    5 хв
  • Татарская
    05:46
    05:48
    2 хв
  • Омск-Пасажырскі
    07:54
    08:10
    16 хв
  • Называеўкая
    09:46
    09:48
    2 хв
  • Ішым
    11:30
    11:45
    15 хв
  • Галышманава
    12:45
    12:47
    2 хв
  • Заводаукоўская
    14:12
    14:14
    2 хв
  • Цюмень
    15:37
    15:57
    20 хв
  • Екацярынбург-Пасажырскі
    21:11
    21:46
    35 хв
  • Перваувальск
    22:30
    22:32
    2 хв
  • Кунгур
    01:51
    01:53
    2 хв
  • Перм 2
    03:18
    03:51
    33 хв
  • Базеліно
    07:49
    08:15
    26 хв
  • Глазаў
    08:41
    08:43
    2 хв
  • Зуеўка
    09:58
    09:59
    1 хв
  • Кіраўў Пас
    11:31
    11:56
    25 хв
  • Кацельніч 1
    13:10
    13:12
    2 хв
  • Шахунья
    14:40
    14:42
    2 хв
  • Урэнь
    15:24
    15:26
    2 хв
  • Ніжні Ноўгарад Маск
    17:33
    18:18
    45 хв
  • Дзяржынск
    18:50
    18:52
    2 хв
  • Вязнікі
    20:16
    20:18
    2 хв
  • Каўроў 1
    20:55
    20:57
    2 хв
  • Уладзімір Пас
    22:04
    22:30
    26 хв
  • Масква Беларуская
    01:15
    01:40
    25 хв
  • Вязьма
    04:21
    04:44
    23 хв
  • Ярцава
    06:00
    06:02
    2 хв
  • Смаленск
    06:45
    06:50
    5 хв
  • Орша Цэнтральная
    08:08
    08:25
    17 хв
  • Талачын
    08:58
    09:00
    2 хв
  • Барысаў
    09:56
    09:59
    3 хв
  • Жодзіна
    10:15
    10:17
    2 хв
  • Мінск Пасажырскі
    11:18
    11:43
    25 хв
  • Баранавічы Цэнтральныя
    13:43
    13:46
    3 хв
  • Івацэвічы
    14:28
    14:30
    2 хв
  • Бяроза-Горад
    14:55
    14:57
    2 хв
  • Аранчыцы
    15:19
    15:21
    2 хв
  • Жабінка
    15:49
    15:51
    2 хв
  • Брэст Цэнтральны
    16:16