Цягнік
649 Магілёў  — Брэст
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
05:13
Платформа: 3
Пуць: 5
327 Казань  — Мінск
Міжнародныя лініі
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
05:13
Платформа: 2
Пуць: 3
96 Брэст  — Масква
Міжнародныя лініі
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
05:16
Платформа: 3
Пуць: 6
621 Гомель  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
05:48
Платформа: 4
Пуць: 8
6802 Стоўбцы  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
05:51
Платформа: 5
Пуць: 11
100Ф Мінск Пасажырскі — Запарожжа 1
Міжнародныя лініі
Дні курсіравання: да 06.12, па цотных
Прыб Стаянка Адпр
  • Мінск Пасажырскі
    07:44
  • Пухавічы
    08:35
    08:37
    2 хв
  • Асіповічы 1
    09:10
    09:12
    2 хв
  • Бабруйск
    09:50
    09:53
    3 хв
  • Жлобін
    10:45
    11:06
    21 хв
  • Буда-Кашалёўская
    11:35
    11:37
    2 хв
  • Гомель
    12:22
    12:50
    28 хв
  • Церахоўка
    13:29
    13:59
    30 хв
  • Харобічы
    13:24
    14:12
    48 хв
  • Гарадня
    14:31
    14:33
    2 хв
  • Сноўск
    15:05
    15:20
    15 хв
  • Мена
    16:02
    16:04
    2 хв
  • Бахмач-Пасажырскі
    17:12
    17:32
    20 хв
  • Канатоп
    17:54
    17:59
    5 хв
  • Пуціўль
    18:43
    18:45
    2 хв
  • Варажба
    19:15
    19:35
    20 хв
  • Сумы
    20:26
    20:56
    30 хв
  • Смародзіна
    21:54
    21:57
    3 хв
  • Багадухаў
    22:50
    22:52
    2 хв
  • Любацін
    23:47
    23:49
    2 хв
  • Харкаў-Пас
    00:19
    00:41
    22 хв
  • Лазовая
    02:35
    02:37
    2 хв
  • Паўлаград 1
    03:32
    03:34
    2 хв
  • Сінельнікава-1
    04:16
    04:18
    2 хв
  • Запарожжа 1
    05:14
Вагон:  Мінск Пасажырскі — Кішынэу
Прыб Стаянка Адпр
  • Жлобін
    10:45
    11:00
    15 хв
  • Светлагорск-на-Бярэзіне
    11:35
    11:37
    2 хв
  • Калінкавічы
    12:29
    12:42
    13 хв
  • Козенкі
    13:06
    13:07
    1 хв
  • Славечна
    13:40
    14:16
    36 хв
  • Оўруч
    13:53
    14:33
    40 хв
  • Корасцень
    15:26
    15:46
    20 хв
  • Жытомір
    17:24
    17:29
    5 хв
  • Казацін-1
    19:01
    19:23
    22 хв
  • Вінніца
    20:25
    20:30
    5 хв
  • Жмерынка
    21:17
    21:37
    20 хв
  • Вэлчынец
    00:53
    01:33
    40 хв
  • Окніца
    02:22
    02:53
    31 хв
  • Редзіул-Марэ
    03:17
    03:18
    1 хв
  • Дандзюшэнь
    03:34
    03:36
    2 хв
  • Дрокія
    04:22
    04:26
    4 хв
  • Бэлць-Араш
    05:18
    05:22
    4 хв
  • Фалешць
    06:04
    06:08
    4 хв
  • Бярэшты
    06:58
    07:01
    3 хв
  • Кішынэу
    09:00