Цягнік
659 Магілёў  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:36
Платформа: 4
Пуць: 8
608 Брэст  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:52
Платформа: 2
Пуць:
647 Гомель  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:57
Платформа: 2
Пуць: 2
6114 Маладзечна  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
11:14
Платформа: 1
Пуць: 22
7316 Беларусь  — Мінск
Гарадскія лініі
11:23
Платформа: 1
Пуць: 24
7207 Рудзенск  — Мінск
Гарадскія лініі
11:30
Платформа: 2
Пуць: 3
630 Гродна  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
11:32
Платформа: 3
Пуць:
7275 Смалявічы  — Мінск
Гарадскія лініі
11:43
Платформа: 2
Пуць: 2
6116 Гудагай  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
11:44
Платформа: 1
Пуць: 23
736 Брэст  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі бізнэс-класа
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
11:50
Платформа: 5
Пуць: 11А
065Б Мурманск — Мінск Пасажырскі
Міжнародныя лініі
Дні курсіравання: па ср, пт
Прыб Стаянка Адпр
  • Мурманск
    20:20
  • Кола
    20:37
    20:40
    3 хв
  • Аленегорск
    22:41
    22:51
    10 хв
  • Апаціты
    00:10
    00:20
    10 хв
  • Палярныя Зоры
    01:18
    01:22
    4 хв
  • Кандалакша
    01:55
    02:20
    25 хв
  • Княжая
    03:18
    03:20
    2 хв
  • Чупа
    04:45
    04:48
    3 хв
  • Лоўхі
    05:17
    05:22
    5 хв
  • Энговозера
    06:07
    06:09
    2 хв
  • Кузема
    06:54
    06:55
    1 хв
  • Кемь
    07:45
    08:00
    15 хв
  • Беламорск
    08:59
    09:02
    3 хв
  • Летні
    09:42
    09:43
    1 хв
  • Надвоіцы
    10:32
    10:35
    3 хв
  • Сягежа
    10:55
    11:00
    5 хв
  • Мядзведжая Гара
    12:41
    12:53
    12 хв
  • Кондапога
    14:34
    14:39
    5 хв
  • Петразаводск-Пас.
    15:34
    15:54
    20 хв
  • Свір
    17:34
    18:04
    30 хв
  • Падпарожжа
    18:19
    18:21
    2 хв
  • Ладзейнае Поле
    18:55
    18:59
    4 хв
  • Валхаўстрой 2
    20:28
    20:30
    2 хв
  • Ноўгарад-На-Волхаве
    00:41
    01:30
    49 хв
  • Сальцы
    03:32
    03:35
    3 хв
  • Дно
    04:09
    04:34
    25 хв
  • Дзедавічы
    05:03
    05:10
    7 хв
  • Сушчова
    06:11
    06:15
    4 хв
  • Локня
    06:48
    06:52
    4 хв
  • Новасакольнікі
    07:59
    08:28
    29 хв
  • Невель-2
    09:11
    09:13
    2 хв
  • Езярышча
    09:34
    09:36
    2 хв
  • Віцебск
    10:35
    10:46
    11 хв
  • Орша Цэнтральная
    12:01
    12:23
    22 хв
  • Талачын
    12:52
    12:54
    2 хв
  • Крупкі
    13:26
    13:28
    2 хв
  • Барысаў
    14:01
    14:04
    3 хв
  • Жодзіна
    14:20
    14:22
    2 хв
  • Мінск Пасажырскі
    15:24
Вагон:  Мурманск — Брэст Цэнтральны
Прыб Стаянка Адпр
  • Мінск Пасажырскі
    15:24
    17:30
    2 г 6 хв
  • Баранавічы Цэнтральныя
    19:13
    19:16
    3 хв
  • Івацэвічы
    19:58
    20:00
    2 хв
  • Бяроза-Горад
    20:26
    20:28
    2 хв
  • Аранчыцы
    20:48
    20:50
    2 хв
  • Тэўлі
    21:07
    21:09
    2 хв
  • Жабінка
    21:24
    21:26
    2 хв
  • Брэст Цэнтральны
    21:48
Вагон:  Мурманск — Гомель
Прыб Стаянка Адпр
  • Мінск Пасажырскі
    15:24
    18:10
    2 г 46 хв
  • Пухавічы
    18:54
    18:56
    2 хв
  • Асіповічы 1
    19:26
    19:31
    5 хв
  • Бабруйск
    20:05
    20:07
    2 хв
  • Красны Бераг
    20:38
    20:39
    1 хв
  • Жлобін
    20:56
    21:11
    15 хв
  • Буда-Кашалёўская
    21:39
    21:41
    2 хв
  • Гомель
    22:25
  • Мінск Пасажырскі
    15:24
    17:11
    1 г 47 хв
  • Асіповічы 1
    18:31
    18:34
    3 хв
  • Бабруйск
    19:09
    19:12
    3 хв
  • Красны Бераг
    19:45
    19:46
    1 хв
  • Жлобін
    20:05
    20:08
    3 хв
  • Светлагорск-на-Бярэзіне
    20:42
    20:47
    5 хв
  • Калінкавічы
    21:31
    22:04
    33 хв
  • Васілевічы
    22:39
    22:41
    2 хв
  • Рэчыца
    23:19
    23:23
    4 хв
  • Гомель
    00:03