Цягнік
7314 Беларусь  — Мінск
Гарадскія лініі
10:20
Платформа: 1
Пуць: 23
659 Магілёў  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:36
Платформа: 4
Пуць: 8
608 Брэст  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:52
Платформа: 2
Пуць:
647 Гомель  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:57
Платформа: 2
Пуць: 2
6114 Маладзечна  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
11:14
Платформа: 1
Пуць: 22
7316 Беларусь  — Мінск
Гарадскія лініі
11:23
Платформа: 1
Пуць: 24
7207 Рудзенск  — Мінск
Гарадскія лініі
11:30
Платформа: 2
Пуць: 3
630 Гродна  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
11:32
Платформа: 3
Пуць:
7275 Смалявічы  — Мінск
Гарадскія лініі
11:43
Платформа: 2
Пуць: 2
6116 Гудагай  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
11:44
Платформа: 1
Пуць: 23
063Б Навасібірск-Галоўны — Мінск Пасажырскі
Міжнародныя лініі
Дні курсіравання: па чц
Прыб Стаянка Адпр
  • Навасібірск-Галоўны
    00:01
  • Барабінск
    03:36
    03:59
    23 хв
  • Возера-Карачынскае
    04:59
    05:04
    5 хв
  • Татарская
    05:46
    05:48
    2 хв
  • Омск-Пасажырскі
    07:54
    08:10
    16 хв
  • Называеўкая
    09:45
    09:47
    2 хв
  • Ішым
    11:23
    11:38
    15 хв
  • Галышманава
    12:38
    12:40
    2 хв
  • Заводаукоўская
    14:06
    14:08
    2 хв
  • Цюмень
    15:17
    15:37
    20 хв
  • Екацярынбург-Пасажырскі
    20:57
    21:37
    40 хв
  • Перваувальск
    22:28
    22:30
    2 хв
  • Кунгур
    01:58
    02:00
    2 хв
  • Перм 2
    03:21
    03:49
    28 хв
  • Базеліно
    07:47
    08:13
    26 хв
  • Глазаў
    08:40
    08:42
    2 хв
  • Зуеўка
    09:59
    10:00
    1 хв
  • Кіраўў Пас
    11:27
    11:42
    15 хв
  • Кацельніч 1
    13:07
    13:09
    2 хв
  • Шахунья
    14:40
    14:42
    2 хв
  • Урэнь
    15:25
    15:27
    2 хв
  • Ніжні Ноўгарад Маск
    17:33
    18:18
    45 хв
  • Дзяржынск
    18:50
    18:52
    2 хв
  • Вязнікі
    20:16
    20:18
    2 хв
  • Каўроў 1
    20:55
    20:57
    2 хв
  • Уладзімір Пас
    22:04
    22:30
    26 хв
  • Масква Беларуская
    01:16
    01:44
    28 хв
  • Вязьма
    04:32
    04:55
    23 хв
  • Смаленск
    06:43
    06:53
    10 хв
  • Орша Цэнтральная
    08:08
    08:25
    17 хв
  • Талачын
    08:58
    09:00
    2 хв
  • Барысаў
    09:56
    09:59
    3 хв
  • Жодзіна
    10:15
    10:17
    2 хв
  • Мінск Пасажырскі
    11:18
Вагон:  Навасібірск-Галоўны — Гомель
Прыб Стаянка Адпр
  • Мінск Пасажырскі
    11:18
    16:27
    5 г 9 хв
  • Асіповічы 1
    17:46
    17:49
    3 хв
  • Бабруйск
    18:25
    18:28
    3 хв
  • Красны Бераг
    19:02
    19:03
    1 хв
  • Жлобін
    19:21
    19:23
    2 хв
  • Буда-Кашалёўская
    19:54
    19:56
    2 хв
  • Гомель
    20:42
Вагон:  Навасібірск-Галоўны — Магілёў 1
Прыб Стаянка Адпр
  • Мінск Пасажырскі
    11:18
    15:35
    4 г 17 хв
  • Асіповічы 1
    16:52
    16:54
    2 хв
  • Ялізава
    17:17
    17:18
    1 хв
  • Нясята
    17:36
    17:37
    1 хв
  • Магілёў 1
    18:52