Цягнік
7314 Беларусь  — Мінск
Гарадскія лініі
10:20
Платформа: 1
Пуць: 23
659 Магілёў  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:36
Платформа: 4
Пуць: 8
608 Брэст  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:52
Платформа: 2
Пуць:
647 Гомель  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
10:57
Платформа: 2
Пуць: 2
6114 Маладзечна  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
11:14
Платформа: 1
Пуць: 22
7316 Беларусь  — Мінск
Гарадскія лініі
11:23
Платформа: 1
Пуць: 24
7207 Рудзенск  — Мінск
Гарадскія лініі
11:30
Платформа: 2
Пуць: 3
630 Гродна  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
11:32
Платформа: 3
Пуць:
7275 Смалявічы  — Мінск
Гарадскія лініі
11:43
Платформа: 2
Пуць: 2
6116 Гудагай  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
11:44
Платформа: 1
Пуць: 23
027Б Масква Беларуская — Брэст Цэнтральны
Міжнародныя лініі
Дні курсіравання: штодзённа
Прыб Стаянка Адпр
  • Масква Беларуская
    14:15
  • Вязьма
    17:04
    17:30
    26 хв
  • Смаленск
    19:12
    19:17
    5 хв
  • Орша Цэнтральная
    20:37
    20:55
    18 хв
  • Барысаў
    22:26
    22:29
    3 хв
  • Мінск Пасажырскі
    23:28
    00:30
    1 г 2 хв
  • Баранавічы Палескія
    02:30
    03:08
    38 хв
  • Івацэвічы
    03:57
    04:04
    7 хв
  • Бяроза-Горад
    04:26
    04:28
    2 хв
  • Бяроза Картузская
    04:34
    04:36
    2 хв
  • Аранчыцы
    04:53
    04:55
    2 хв
  • Жабінка
    05:22
    05:24
    2 хв
  • Брэст Цэнтральны
    05:47
Вагон:  Масква Беларуская — Прага Гал.
Прыб Стаянка Адпр
  • Мінск Пасажырскі
    23:28
    00:10
    42 хв
  • Баранавічы Цэнтральныя
    01:46
    01:48
    2 хв
  • Брэст Цэнтральны
    03:48
    07:11
    3 г 23 хв
  • Цярэспаль
    05:29
    06:37
    1 г 8 хв
  • Бяла-Падляска
    07:03
    07:04
    1 хв
  • Менджынец-Падляскі
    07:18
    07:19
    1 хв
  • Лукаў
    07:33
    07:35
    2 хв
  • Седльца
    07:50
    07:51
    1 хв
  • Мінск Мазовецкі
    08:15
    08:16
    1 хв
  • Варшава Усходняя
    08:36
    08:39
    3 хв
  • Варшава Цэнтральная
    08:45
    08:52
    7 хв
  • Варшава Заходняя
    08:56
    09:01
    5 хв
  • Апочна Палудне
    09:55
    09:56
    1 хв
  • Улашчова Пулнац
    10:28
    10:29
    1 хв
  • Завірцы
    11:03
    11:04
    1 хв
  • Дамброва Гурніча
    11:21
    11:22
    1 хв
  • Сасновец Гал
    11:30
    11:32
    2 хв
  • Катавіцы
    11:41
    11:58
    17 хв
  • Рыбнік
    12:39
    12:41
    2 хв
  • ВОДЗИСЛАВ СЛ
    12:55
    12:56
    1 хв
  • Халупкі
    13:12
    13:14
    2 хв
  • Богумін
    13:20
    14:05
    45 хв
  • Острава Гал
    14:12
    14:14
    2 хв
  • Острава Свінавусьце
    14:20
    14:22
    2 хв
  • Граніцэ На Мараве
    14:46
    14:48
    2 хв
  • Оламаўц Гал
    15:18
    15:20
    2 хв
  • Забржэг На Мараве
    15:41
    15:42
    1 хв
  • Чэска Тршэбава
    16:04
    16:05
    1 хв
  • У Н ОР МЕСТО
    16:12
    16:13
    1 хв
  • Пардубіцэ
    16:39
    16:41
    2 хв
  • Колін 
    17:00
    17:01
    1 хв
  • Прага-Лібен
    17:32
    17:34
    2 хв
  • Прага Гал.
    17:40

Сэрвісы ў цягніку

Купэ для інвалідаў
Мужчынскае купэ
Жаночае купэ