Маршрут
6110 Маладзечна  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
08:45
Платформа: 1
Пуць: 22
682 Брэст  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі эканомкласа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
08:50
Платформа: 4
Пуць: 7
6050 Беларусь  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
09:03
Платформа: 1
Пуць: 24
7273 Смалявічы  — Мінск
Гарадскія лініі
09:03
Платформа: 2
Пуць:
372 Львоў  — Магілёў
Міжнародныя лініі
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
09:10
Платформа: 3
Пуць: 6
95 Масква  — Брэст
Міжнародныя лініі
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
09:12
Платформа: 2
Пуць: 3
7205 Рудзенск  — Мінск
Гарадскія лініі
09:13
Платформа: 3
Пуць: 5
767 Орша  — Мінск
Рэгіянальныя лініі бізнэс-класа
Нумарацыя вагонаў: з хваста цягніка
09:20
Платформа: 2
Пуць: 2
6112 Маладзечна  — Мінск
Рэгіянальныя лініі эканомкласа
09:23
Платформа: 1
Пуць: 22
702 Брэст  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі бізнэс-класа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
09:23
Платформа: 4
Пуць:
703 Віцебск  — Мінск
Міжрэгіянальныя лініі бізнэс-класа
Нумарацыя вагонаў: з галавы цягніка
09:33
Платформа: 4
Пуць: 7
Адпр/Прыб
00:06
02:30
028Б Брэст Цэнтральны — Масква Беларуская
штодзённа
00:37
02:55
030Ч Калінінград Пас Паўднëвы — Масква Беларуская
штодзённа
03:20
05:36
018Б Ніцца — Брэст Цэнтральны — Масква Беларуская
па аўт
03:20
05:36
024Й Парыж Усходні — Брэст Цэнтральны — Масква Беларуская
па сб
04:35
07:21
148Ч Калінінград Пас Паўднëвы — Масква Беларуская
06.03, 09.03, 24.04
05:00
08:44
6006 Мінск Пасажырскі — Орша Цэнтральная
штодзённа
06:15
09:34
360Ч Калінінград Пас Паўднëвы — Адлер
да 27.04, па няцотных
06:26
10:53
6010 Інстытут Культуры — Орша Цэнтральная
штодзённа
06:45
09:03
712Б Мінск Пасажырскі — Віцебск
штодзённа
06:52
09:25
096БЬ Брэст Цэнтральны — Масква Беларуская
штодзённа
07:42
09:58
762Б Мінск Пасажырскі — Орша
штодзённа
10:02
13:00
066Б Мінск Пасажырскі — Мурманск
па пн, сб
10:34
14:33
6016 Мінск Усходні — Орша Цэнтральная
штодзённа акрамя 27 лютага
11:25
13:46
764Б Мінск Пасажырскі — Орша
штодзённа
12:58
16:57
6018 Мінск Усходні — Орша Цэнтральная
штодзённа акрамя 26, 27, 28 лютага, 2, 4, 5 сакавiка
12:58
16:57
6018 Мінск Усходні — Орша Цэнтральная
толькi 26, 28 лютага
12:58
16:57
6018 Мінск Усходні — Орша Цэнтральная
толькi 2 сакавiка
12:58
16:59
6018 Мінск Усходні — Орша Цэнтральная
толькi 4 сакавiка
12:58
16:57
6018 Мінск Усходні — Орша Цэнтральная
толькi 5 сакавiка
12:58
16:57
6018 Мінск Усходні — Орша Цэнтральная
толькi 27 лютага
13:43
15:55
014М Берлін Галоўны — Масква Беларуская
па аўт, ндз
14:42
18:56
6020 Інстытут Культуры — Орша Цэнтральная
штодзённа акрамя 27 лютага
14:42
18:56
6020 Інстытут Культуры — Орша Цэнтральная
толькi 27 лютага
15:27
17:42
766Б Мінск Пасажырскі — Орша
штодзённа
16:02
20:02
6022 Мінск Усходні — Орша Цэнтральная
штодзённа
16:25
19:08
134Б Мінск Пасажырскі — Архангельск Горад
па чц
16:25
19:08
104Б Брэст Цэнтральны — Навасібірск-Галоўны
па аўт
16:25
19:08
064Б Мінск Пасажырскі — Навасібірск-Галоўны
па пт
17:32
20:43
612Б Баранавічы Палескія — Крычаў 1
штодзённа
18:35
20:50
768Б Мінск Пасажырскі — Орша
штодзённа
18:43
21:15
052Б Брэст Цэнтральны — Санкт-Пецярбург-Віцеб.
штодзённа
18:49
22:48
6028 Інстытут Культуры — Орша Цэнтральная
штодзённа
19:02
21:52
250Б Гродна — Санкт-Пецярбург-Віцеб.
01.03, 05.03, 09.03
19:02
21:52
680Б Гродна — Віцебск
27.02, 28.02, 29.02
19:52
22:00
714Б Мінск Пасажырскі — Віцебск
штодзённа
20:36
22:59
026Б Гродна — Масква Беларуская
штодзённа
21:30
23:48
008Б Брэст Цэнтральны — Масква Беларуская
па цотных
21:30
23:48
004Б Брэст Цэнтральны — Масква Беларуская
па няцотных
21:55
00:42
328Б Мінск Пасажырскі — Казань Пас
па ср
21:55
00:42
318Б Баранавічы Палескія — Караганды Пас
па пт
21:55
00:42
308Б Баранавічы Палескія — Саратаў 1 Пасс
па ндз
22:10
00:24
002Б Мінск Пасажырскі — Масква Беларуская
штодзённа
23:16
03:23
624Б Гродна — Віцебск
штодзённа