International Lines 010Щ, Warszawa Zachodnia  — Brest Centraĺny — Moskva Belorusskaya

Route
Arrival
Departure
Travel time
Stop
15:58
16:03 16:10 7 min
16:16 16:18 2 min
16:44 16:45 1 min
17:22 17:24 2 min
17:41 17:42 1 min
17:58 17:59 1 min
18:20 18:21 1 min
18:46 18:47 1 min
18:55 19:45 50 min
21:31 23:38 2 h 7 min
01:37 01:39 2 min
03:11 03:41 30 min
06:03 06:20 17 min
07:34 07:39 5 min
09:23 09:46 23 min
12:25